Baykuşlar nereye uçuyor??

Eylül 06, 2014

Eylül ayı da geldi... Severim Eylül ayını, çocukken okullar açıldığı için severdim (evet ben okula gitmeyi seven çocuklardandım ), sonbaharın ilk ayı olduğu için severdim, bir başka güzeldir sonbahar çünkü...Ve benzer bir çok nedenden severim Eylül'ü...Belki bu yüzden kızımın adı Eylül :) 

Bu ay benim için oldukça yoğun geçecek. Uzun zamandır evin boyası, pencerelerin PVC yapılması gibi tadilat işlerini erteliyorduk, önümüzdeki haftalarda bunları yaptıracağız, planlandı, beklemedeyiz. Bir de minik prensesim kreşe başlayacak, onun koşuşturması olacak...Biraz hareketli, yorucu bir ay olacak benim için.

Ama örgülere devam, hatta beklemede olan diğer hobilerime, projelere de devam. 

Elimde hala yarım bir çok işim var,  ufak tefek şeyler sokuyorum araya, baykuşlarda bunlardan biri.
Dün Eylül öğle uykusuna yatınca bir şeyler öreyim dedim, ne örsem derken bu cici baykuşlar çıktı ortaya.Peki bu baykuşlardan ne olacak? Nerede kullanacağım bunları?? Onu da bir sonraki yazımda anlatayım size.

Bu arada size balkonumda yetiştirmeye çalıştığım bir çiçeğimi göstermek istiyorum, begonvil ! "Aaa nasıl olur koskoca sarmaşıktır o nasıl yetiştireceksin" diyeceksiniz. Seradan alırken satıcı bana bu büyümüyor, dallar uzadıkça saksıya geri sokun, bodur kalacaktır dedi...Hep birlikte göreceğiz. Benimki henüz çok küçük ama saksısı küçük gelmeye başladı, değiştirmem gerekiyor. Şu sıcaklar biraz azalsın da telef etmeden değiştireyim.
İleride büyümüş halini de paylaşırım sizlerle...

You Might Also Like

0 yorum

Gmail hesabı olmayan ziyaretçiler yorum bırakmak için lütfen Adı/Url seçeneğini seçiniz