03 Ocak, 2015

Yeni bir yıl mı??

Yeni yıl geldi, yeni sayfa bir çoğumuz için...Zira hep yaparız bir liste değil mi, yeni yıl da şunları yapacağım, bunları yapmayacağım vs. vs. diye.Ben bu yıl liste yapmadım, yapmayacak da gibiyim. Her  şeyi oluruna bırakacağım, hayırlısı ne ise o olsun; bu yıl da mı kilo veremeyeceğim, aman hayırlısı şişko olmaksa o olsun :) Bu yıl da bir sürü projeye başlayıp ancak 3-5 tanesini mi bitireceğim, olsun...Bu yıl da bir iki yazı yazıp aylarca ortalarda görünmeyecek miyim? Olsun, hayırlısı bu ise o da olsun bakalım :) Uzun lafın kısası saldım çayıra mevlam kayıra havasını "hayırlısı buymuşa" bağlayıp biraz "beta beyin dalgasından alfa beyin dalgasına"  (bakınız YOL-Metin Hara) geçiş yapacağım.Bakalım bu beni nereye götürecek???

Geçen yılın son haftası (Allah'ım 4 gün öncesinden geçen yıl diye bahsetmek de ne havalı oluyor böyle ! ) bir hayli yoğun geçti. Malumunuz (ya da bundan sonra malumunuz olsun) benim cimcimem 26 Aralık doğumlu, bu yıl kreşe başladığı için de doğum gününü kreşte de kutlayalım dedik. Ama ne hikmetse kreşteki çocukların hepsi Aralık'ın son haftası doğmuş, hem diğerlerinin doğum günleri hem de yeni yıl balosundan bize 25 Aralık' a gün verdiler. Bense büyük ihtimalle 26 Aralıktan sonra olur diye düşündüğüm için önceden ağırdan ağırdan doğum günü hediyelerini yapmaya başlamıştım tabi yetişmedi o güne...Biz de yeni yıl hediyesi olsun dedik, yeni yıl balosu yaptıkları gün verilmek üzere kızımın doğum gününde arkadaşlarına vereceği hediyeleri hazırladık.
Kızım bu sıralar prenseslere pek düşkün, oyuncakları, çizgi filmleri, kitapları ve bunlar yetmezmiş gibi iç çamaşırlarının üzerinde resimleri ile geniş bir koleksiyona sahip :)Böyle olunca doğum günü için kızlara prenses erkeklere ise prens bebekler yapayım dedim keçeden. Süreç ve sonuç bence çok tatmin ediciydi. Öğretmenlerinin dediğine göre çocuklar hediyeleri aldıklarında çok mutlu olmuşlar...
Karşınızda kızımın doğum günü hediyeleri Pamuk prenses ve prensi :)Siz de doğum gününüz vb. özel günleriniz için böyle bir hediye düşünürseniz, lütfen mesaj atın, sizin için de hazırlayayım :))

Share:

6 yorum:

 1. ama benim yorumlarım neden görünmüyor

  YanıtlayınSil
 2. Yetenek başka şey
  Yani ben de olmayan:)
  Sizi takibe aldım, beklerim
  huzunsarisi.com
  Sevgiler

  YanıtlayınSil
 3. Iyi aksamlar ellerinize saglik cok guzeller. Fiyat ogrenebilir miyim?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Iyi aksamlar Beste hanim ...prenses ve prens birlikte 15 tek prenses 9 lira

   Sil
 4. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil

Gmail hesabı olmayan ziyaretçiler yorum bırakmak için lütfen Adı/Url seçeneğini seçiniz