Yeni bir supla, yine bir supla

Temmuz 06, 2015

Yakında "yeter artık supla felan görmek istemiyoruz" diye yorum bırakmaya başlayacaksınız biliyorum ( gerçi hiç yorum bırakmamanızdan iyidir)...Ama ne yapayım seviyorum supla örmeyi. 

Aslında supla örmek değil bu. Hani herkesin çeyizinden, evinde kullandığı dantelleri vardır ya, aslında ördüğüm ve öreceğim suplaların bir çoğunun modeli bunlardan alıntı. Pinterest denilen harika yerde "doily" diye arama yaptığınızda karşınıza harika modeller çıkıyor. Ben bunları dantel ipleriyle dantel formunda örmek yerine , pamuklu iplerle, kalın tığlarla supla ya da eşdeğer kullanımda ürünler ortaya çıkarmayı tercih ediyorum.

Son ördüğüm ve bu paragraftan sonra sizinle resmini paylaşacağım suplamda böyle bir model. Aslı bir dantel örtü, şemayı lase iplerle ve 3 mm tığla ördüm sonuç ışıl ışıl bir supla :)
Bir çift suplamız satışa hazır bir şekilde beklemede..
Sizlerde örmek isterseniz, şema için buraya, yok örmem, ben farklı renklerde sipariş vereyim sen ör derseniz, instagram dm, ve ya e-mail adresinden ulaşabilirsiniz...

Bol örgülü keyifli günler herkese

This is another souplate/tablemat for my Etsy shop.

I like to crochet vintage doily patterns with cotton yarns and also thicker needles. Sometimes I get souplate/tablemats like this or sometimes realy different cute products.

If you want to crochet one for yourself please visit here. Or you can make a custom order from me for you :) All custom orders are welcome :)


You Might Also Like

2 yorum

Gmail hesabı olmayan ziyaretçiler yorum bırakmak için lütfen Adı/Url seçeneğini seçiniz